O Kancelarii

Konrad Wiśniewski

Kim jestem?  

Jestem adwokatem specjalizującym się w bieżącej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w sprawach z zakresu prawa cywilnego.

Moje biuro znajduje się w centrum Zielonej Góry pod adresem: ul. Kościelna 2/4 w kamienicy położonej na rogu ul. Kościelnej oraz ul. Stary Rynek

Od kwietnia 2023 roku prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką w Zielonej Górze.

W ramach praktyki zawodowej świadczę usługi obejmujące w szczególności obsługę procesu zakładania i rejestracji spółek, opiniuję i negocjuję umowy gospodarcze, a także zajmuję się zagadnieniami związanymi z windykacją należności, podziałem majątku wspólnego byłych małżonków oraz tzw. sprawami frankowymi. 

obraz
photo photo

Wiele zawdzięczam swojemu Patronowi i Współpracownikom, którzy w trakcie aplikacji nauczyli mnie jak godnie reprezentować interesy Klientów.


Doświadczenie zawodowe zdobyłem podczas aplikacji adwokackiej przy Krakowskiej Izbie Adwokackiej, którą ukończyłem w 2016 roku i zdałem egzamin zawodowy uzyskując tytuł zawodowy adwokata.

W kolejnych latach wykonywałem zawód adwokata w krakowskiej kancelarii adwokackiej specjalizującej się w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Zapraszam do kontaktu

Mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego
lub skontaktować się ze mną telefonicznie.